^Powrót do góry

Facebook przedszkolny

Facebook fuck-up is crashing tons of iOS apps, including Spotify and Tinder  | sup.news

rodologo

Promujemy

czyste powietrze

mamo tato pij wode

rok szkoly

akademia zdrowego przedszkolaka

logo bip

1% podatku

1PROCENT

Przedszkole z pasją

Zdobądź tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”!

Nabór 2020/2021

edukacja

Prawa Dziecka

Znalezione obrazy dla zapytania: prawa dziecka

4.png0.png5.png5.png0.png2.png
Dzisiaj:24
Wczoraj:352
Ostatnie 7 dni:690
Ostatni miesiąc:9580
Ogółem405502

Rok szkolny 2020/2021

1% podatku rok 2019

1% podatku

1prc dzieci

Wszystkich Sympatyków placówki chcących wesprzeć nasze Przedszkole uprzejmie prosimy o przekazywanie 1% podatku dochodowego.

Za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole przekazane środki finansowe zostaną przeznaczone na poprawę materialnych warunków funkcjonowania naszej placówki.

Liczymy na zrozumienie potrzeb oświaty, życzliwy odruch serca i decyzję, która pozwoli uznać, że łączy nas wspólna troska o przyszłość naszych dzieci i jak najlepsze dla nich warunki edukacyjne.
Zapewniamy, że przekazane w ten sposób pieniądze zostaną wykorzystane na wzbogacenie bazy dydaktycznej Przedszkola, służącej podnoszeniu poziomu nauki, wychowania i opieki.

KRS nr 0000121592
z dopiskiem
Przedszkole Publiczne nr 9 we Włocławku.

Copyright © 2013. Przedszkole Publiczne Nr 9 - Akademia Przedszkolaka Rights Reserved.